SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOKE NE SHITJE BARDHOSH TE AUTOSTRADA 45 ARI 1200€/ARI
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill
ID e produktit :
113049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TOKE NE SHITJE BARDHOSH TE AUTOSTRADA 45 ARI 1200€/ARI
LOKACIONI: BARDHOSH-JUGOVIQ
TOKA:: 45 ARI
ÇMIMI: 1200€/ARI.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »