SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOKE NE SHITJE BERNICE 42 ARI 3500€/ARI
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:13
ID e produktit :
113050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TOKE NE SHITJE BERNICE 42 ARI 3500€/ARI
LOKACIONI: BERNICE
TOKA: 42 ARI
ÇMIMI: 3500€/ARI.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »