SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet truall ne plazh
Çmimi :
€32,400.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '13
Madhësia :
216 m²
ID e produktit :
11306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet truall 216 m2 me tapi dhe certifiat hipoteke trualli ndodhet ne lagjen 13 hekurrulla plazh durres 600 metra larg detit cmimi 150 euro/m2 cel 0692336889.
Informata rreth publikuesit
arjan
Prishtinë
0692336889
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »