SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Tokbahçe
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
113105
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesë në Taukbahçe te rr."Ismail Dumoshi".Banesa ndodhet në katin 3,ka një qëndrim ditor me kuzhinë,një dhomë gjumi,banjo,koridor dhe ballkon.Gjithsej ka një sipërfaqe prej 50 m2.Është një lagje shumë e qetë në pjesën e vjetër të Prishtinës.
Informata rreth publikuesit
Korab
044 451 738
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »