SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qirra me mobile te reja afer OSCE
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
113124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qirra Banesen 80m2 te mobiluar komplet me mobile te reja. Banesa gjendet ne lagjen Bregu i Diellit, afer OSCE ngjitur me caffe "Davidof".

2 dhoma gjumi, Salloni + Kuzhina, 2 WC dhe Ballkonin. Uje 24 ore!

Banesa gjendet ne katin e 5 dhe ka ashensor/lift funksional (ndertesa eshte 6 kateshe). Extra ka edhe makinen per larjen e enve dhe Air Condition.
Informata rreth publikuesit
L
Prishtinë
044220013
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »