SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESË NE SHITJE - BREGU I DIELLIT
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:36
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
113136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit. Banesa gjendet ne katin perdhes, eshte ndertin i vjeter por eshte tersisht e renovuar. Ka 57m² ( pa mure te jashtme dhe ballkon). Gjithashtu banesa eshte komplet e mobiluar. pronari posedon te gjitha dokumentat e rregult!
Renditja:
Sallon me kuzhin
1 dhome gjumi
Banjo
Ballkon

Çmimi: 1200/m²

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »