SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj me qira banes garsoniere, ne lagjen Tophane. Banesa gjende
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '16
ID e produktit :
113175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banes garsoniere, ne lagjen Tophane. Banesa gjendet ne katin e pare dhe posedon nje dhome komplet te mobiluar, koridorin me gjitha paisjet e kuzhines, si dhe banjon e kompletuar. Banesa eshte ndertim i ri, posedon edhe terasen e madhe ne te cilen ka dalje vetem kjo banese.
Qmimi i baneses eshte 180 euro.
Per info kontaktoni ne nr:
044-217-532 (viber-watssap)
049-233-897
Informata rreth publikuesit
Nurije
Prizren
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »