SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 Shtepiat ne Shitje Therandë
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
113176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 Shtepijat ne Rrugen e Reqanit Nebih Hoda Kuqi me 6 ari Truall afer stacioni i autobusave. Shtepija e par eshte 3 kat me podrum 6 dhomav gjumit edhe Saloni, kuzhina edhe banje edhe 1 shpajs edhe 1 dhom e vogel. Ndersa Shtepija e dyt eshte 2 kat me 5 dhomav gjumit edhe ni Salon me banje , Te mira dhe te lira mund te kontaktoni ne nr; 044426-361,045395-955 , +49 1733486566,
Informata rreth publikuesit
Cati
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »