SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
113207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia me 10 ari obor. Shtëpia gjindet afër stacionit policor në Fushë Kosovë,
I ka tre dhoma gjumi, sallon e kuzhin, banjo, koridor, dhe garazh që ka nevoj për pak punë.
Informata rreth publikuesit
Gjon
Fushë Kosovë
049-757-019
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »