SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt afarist me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
1850 m²
ID e produktit :
113266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1.350 m2 zyre te shfrytezueshme (dy kateshe dhe e projektuar per zyre) plus 500 m2 garazhe ne katin perdhes, posedon te gjitha infrastrukturat e nevojshme dhe qasje ne dy rruge kryesore. I shfrytezuar per afarizem ne 20 vitet e fundit.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maliq
Prishtinë
044.456.456
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »