SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 60m2 te Posta në Dardani
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
113324
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa, e cila gjendet te Posta e Madhe në Dardani, në Prishtinë. Gjendet në katin e tetë dhe ka pamje të bukur. Banesa është 60 m2, e renovuar para pak kohësh dhe e mobiluar.

Ka këtë renditje:
- Sallon,
- Dhomë gjumi
- Kuzhinë
- Banjo
- Ballkon

Po ashtu posedon një bodrum në katet përdhese.

Banesa ka nxehje qendrore (funksionon shumë mirë pasi ndodhet afër Termokosit). Lifti mirëmbahet dhe punon rregullisht (me kartela).

Është i mundur dhe ndërrimi me ndonjë banesë më të madhe në Dardani ose ne lagje të tjera, si Arbëri, plus kompensim (ju lutemi vetëm oferta serioze).
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
049174555
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »