SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet për shitje, BANESA në Mati 1
Çmimi :
€59,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
113340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për shitje, BANESA në Mati 1, të banesat e Tregtis.

Posedon:

• 67m2,
• Kati 7,
• Dhomë gjumi,
• Sallon me kuzhinë,
• Banjo,
• Korridor,

E renovuar dhe mobiluar , çmimi 59.000Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-260-075, 044/49-118-380, 045/888-488.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »