SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE BREG DIELLI-TE POSTA E VOGEL^
Çmimi :
€77,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
113356
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 70m2 kati 5 (jane edhe 2 kate mbi te), banesa eshte ndërtim i vjeter por e renovuar, gjendet te posta e vogel ne Bregun e Diellit (perball kopshtit Dielli), banesa ka pamje dykahore, lindje dhe jug, dhe gjendet ne nje pozicion shume te mire per banim. Banesa ka kete renditje"

-kuzhina me trapezari (me dy shtreter qe mund te shfrytzohet si sallon)
-salloni (qe mund te shendrrohet ne dhome gjumi
-dhoma e gjumit
-banjo dhe
-terasa

Banesa eshte ne rregull sa i perket dokumentacionit dhe bleresi mund ta qet menjehere mbi vete! Nuk eshte ne hipoteke.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555-viber
049 60 80 70
e-mail:
search-agency@live.com
o.haj
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »