SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
113362
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia me lokal , auto larje dhe me 20 ari tokë . çmimi : i volitshëm .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ramadan
049 543 772
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »