SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE L.SPITALIT TE FURRA DITI
Çmimi :
€210.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
113364
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me qira ne lagje te Spitalit me sakte te furra Diti,ndodhet ne aktin e 2-te,eshte e mobiluar dhe ka kete renditej:

sallon
kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
banjo,wc
dy terasa
Leshohet edhe pa mobilje
Vetem per familjare

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 602 111 viber
049 452 252
e-mail:
search-agency@live.com
o.ha
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »