SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera mrapa Teatrit Kombetar
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
49 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
113373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prej 1 Shkurti leshohet banesa me qera, banesa gjendet mrapa Teatrit Kombetar ne Rr,, Shaban Polluzha '' 5 min nga Teb Banka, Banesa eshte e gatshme per banim dhe gjendet ne katin e 7, Ashensori punon dhe mirmbahet ne menyr te rregullt nga nje shtepiak, preferohet per qift apo student.
Informata rreth publikuesit
rpllana99
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »