SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes ne Breg te Diellit me mobile te reja afer OSCE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
113381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira Banesen 80m2 te mobiluar komplet me mobile te reja.
2 dhoma gjumi , Salloni , Kuzhina , 2 WC , Ballkonin.
Banesa gjendet ne katin e 5 por ka ashensor/lift. Extra ka edhe makinen per larjen e enve dhe Air Condition..

Kontakt:
045/19 00 19 & 044/12 46 77
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »