SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
113400
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ne shitje
Shitet shtepia 2 kateshe + podrum
Kati I posedon 1 sallon +1 dhome gjumi+banjo dhe kuzhina
Kati II posedon 1 sallon + 2 dhoma gjumi+banjo
1ari oborr dhe garazhe .
Lagjja e Balecit(ne rruge kryesore)- Gjilan
ecostandard@hotmail.com
+377 44 945 139
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »