SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Bregun e diellit
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
113460
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Bregun e dellit, ne afersi te postes se vogel,, ne katin e IV. Banesa ka siperfaqe prej 87m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkon.. Banesa shitet me cmim prej 120.000euro.
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »