SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANES në Fushë Kosovë afër Ambulantës (97m²)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:13
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
113461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA në Fushë Kosovë, Rr. Faik Konica afër Ambulantës. Kati i 4-të. Sipërfaqja (97m²). Renditja: Sallon, Kuzhin, 2 Dhoma Gjumi, Banjo, WC, Shpajz, Koridor, 2 Ballkona. Banesa posedon edhe Bodrumin (6m²) dhe Garazhen Montuese. E Pamobiluar.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »