SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 60m2 kati i 3-te në lagjen Mati 1, Rruga B
Çmimi :
€64,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
113478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 60 m2, ne katin e 3-te, në lagjen Mati 1, Rruga B
banesat e “Linprojektit” Banesa eshte e gatshme per banim, ndertimi eshte shume profesional, zgjidhja e hapesires funksionale dhe e pershtatshme, me kushte shume te mira, uje 24h, ka kendin e lojrave per femije, parking per veture etj. Banesa ka keto hapesira :
- sallon me kuzhine e trapezari
- 1 dhome e fjetjes
- banjo
- ballkon
- koridor
- depo (podrum)
Dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 64.000 euro, komplet me mobilje.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 220 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »