SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Mat te Shk.F. Pavarsia - Kodi 0649
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:05
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
144 m²
Viti i ndërtimit :
2008
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
113485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne Mat - Kodi 0649

Lokacioni: te Sh.F. Pavarsia afer Kompleksit Princesha

Siperfaqe: 144 m2 dhe 2 Ari obor

Renditjet:

Kat 1

- Sallon
- Dhom Gjumit
- Kuzhina
- Banjo
- Shpajz

Kat 2

- 3 Dhoma Gjumit
- Banjo

Posedon:

- Obor 2 Ari
- Uj 24 H
- Garazhd per Vetur
- Oxhak

- Viti i Ndertimit 2008

- Afer Rruges Muharem Fejza, Ambulances, Shk.F. Pavarsia, Transporti Publik,

Çmimi €110.000 i Diskutueshem

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »