SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dy banesa ne Ferizaj (shitje ose ndrrim me Prishtinë ose Gjilan)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
170 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
113504
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dy banesa të reja moderne në Ferizaj (përafersisht 170 m2), te posandërtuara dhe brendia e punuar enkas për ne. Ne kemi jetuar vetëm një muaj në ate. Gati tërë teknika e kuzhinës është e re dhe e papërdorur, të dy banesat janë të pajisura me xhakuzi, klimë, roletne, internet, wi-fi,...etj

Kemi tërë njërën anë të nje kati, kemi një derë në fillim të korridorit të punuar me porosi prej hekuri enkas për ne. Dy banesa jane lehtë të modifikueshme në dy banesa dhe ate njera dy dhomshe dhe tjetra tri dhomshe

- Banesë e vogël (garsonjera)-afërsisht 40m2, me kuzhinë te rregulluar me bar (me masë speciale për ne), me karrika të barit të sjellura posaqërisht nga Zvicra, me gjakuzi,.. ende e pabanuar dhe pa instalime të kuzhinës (frigo dhe shporet),.

- Banesa e madhe - afërsisht 130 m2,dhe ka tri dhoma, një koridor të gjatë dhe të gjerë përafërsisht 10-12m2, me kuzhinë të hapur amerikane, me ishull dhe bar të punuar me porosi ( me granit), si dhe kuzhina me pllakë graniti, me pajisje te reja në ishull dhe shporet i instaluar në kuzhinë gati pothuajse te papërdorura, banjo e madhe me gjakuzi, gjithashtu e kemi edhe një pjesë të posaqme depo.

Nëse ka nevojë mund t'i lëmë të gjitha, si dhe gjërat që posedojmë në banesë gjithsesi me marrveshje. Dhomat e fëmijëve të pakompletuara plotësisht si dhe dhomën e fjetjes komplet.Banesa është afër stacionit të autobusëve, rrugës së Varoshit menjëher afër rrethit në qendër.

P.S Për të gjitjë ata që dëshirojnë të negocijojnë direkt me pronarët
Nr +41 78 712 01 77 ose
Nr +41 79 755 87 67
Informata rreth publikuesit
ekrem
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »