SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohen Lokalet me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Banjo :
6+
ID e produktit :
113527
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohen lokalet me qera afatgjate,m2/300+300+450+300 aktivitet e biznesit mund te jene te pershtatshme,per super market,restorant,qerdhe per femije,ordinanca spitalore,zyre ,call,ceter,etj,presim te interesuar me biznes atraktiv me tregun,flm ne mirekuptim. kontakto +37744665469 dhe +38649883839..Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rks
Prishtinë
044179764
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »