SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Shtëpi 500m2 me qira në Gërmi.
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:12
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
500 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
113528
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 500m2 me qira në Gërmi.
Shtëpia gjendet mbrapa UNIVERSITETIT AMERIKAN (AUK) dhe ka gjithsej 8.5Ari TOKË.

Shtëpia ka 4 kate:

Podrumi:
1. Sallon
1. Kuzhinë verore
1. Dhomë
1. Banjo
1. Sauna

Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon
1. Terasë

Kati i I-rë:
4. Dhoma gjumi
1. Ballkon
1. Banjo
3. Garderoba (në 3 dhomat e gjumit)

Kati i II-të:
1. Terasë

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »