SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 56 m2 në katin e parë, Rruga B, Mati 1
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
ID e produktit :
113540
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa teresisht e mobiluar me siperfaqe 56 m2 (neto). Banesa gjendet ne vijen e pare te Rruges B, Mati 1, ne kompleksin "LIN-Projekt". Banesa gjendet ne katin e pare dhe ka kete renditje: 1 dhome dite, 1 kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, 1 banjo, 1 podrum. Banesa ka orientim kah lindja dhe eshte ne pozite mjaft te mire. Per informata, kontaktoni ne tel: 044-230-916
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
044-230-916
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »