SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Breg Dillit kati pare Me Tri Dhoma gjumi Dy Sallone.
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:48
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
113546
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Breg Dillit kati i parë me Siperfaqe Neto 120m2 ( ne fletposeduse esht 84m2 ), Renditja Dy Sallona , Tri Dhoma Gjumi , Kuzhina ndamas , Banjo wc , Dy Ballkona , Kuzhin Verore , Podrum , oborr qe shfrytzohet dhe esht ne kuader vetem te baneses. Lagjja esht shum atraktive per te jetuar parking te mjaftushum , kopshti i femive shkolla fillore qendra tregtare linja e autobusit qetsi gjelbrim Banesa ka Pamje ne dy Anet Lindje dhe Perendim ndertesa esht vetem kater kat , qmimi 170.000049888002045799979

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »