SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej banes ne lagjen e Spitalit, Mat 1 dhe ne Kalabri duke fillua
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
ID e produktit :
113574
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej banes ne lagjen e Spitalit, Mat 1 dhe ne Kalabri duke filluar nga 80 -90 metra katror, nga kati i 2 deri ne katin e 5, nr kontaktues 044883330
Informata rreth publikuesit
Avdyl
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »