SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kompleksin DIJARI - Vushtrri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
113599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KOMPLEKSI DIJARI , Vushtrri , Rr. "Haxhi Zeka"

-Kompleksi Dijari është i pajisur me Aktvendimin mbi Lejen Ndërtimore,

-Kompleksi Dijari është një kompleks urb-arkitektonik modern i projektuar me standarde evropiane dhe i cili ia shton kualitetin dhe humanitetin jetesës,

-Kompleksi Dijari përmban pjesën e banimit me mbi 350 banesa, Qendrën Tregtare, Garazhat, Çerdhe-Kopsht, objekt për edukim fetar, hapësirë gjelbrimi, këndin për lojra, rrymë dhe ujë 24 orë,

-Në Kompleksin Dijari vetëm 30% të shumës së banesës i paguani me rastin e kontraktimit, ndërsa 70% të shumës tjetër i paguani për 10 vite pa kamatë.

Nr. kontaktues:

044 / 495 495
044 / 176 176 dhe,

VIBER: +377 44 / 176 176

Janë 4 Tipe të banesave .
TIPI A (91.57 m2) - Përmban : Sallonin me kuzhinë dhe shpajzin (i cili ka hyrje nga kuzhina) , ballkonin , dy (2) dhoma gjumi , banjon dhe korridori.
TIPI B (91.34 m2) - Përmban : Sallonin me kuzhinë dhe ballkonin , dy (2) dhoma gjumi , banjon , shpajzin dhe korridori.
TIPI C (64 m2) - Përmban : Sallonin me kuzhinë dhe ballkonin , një (1) dhomë gjumi , banjon dhe korridorin.
Tipi D (78.64 m2) - Përmban : Sallonin me kuzhinë , ballkonin , dy (2) dhoma gjumi , banjon dhe korridorin.
BANESA EKSKLUZIVE - Përmban : Sallonin , kuzhinen , katër (4) dhoma të fjetjes (njëra me banjo) , korridorin , banjon e madhe , shpajzin , si dhe ballkonin rreth e rreth baneses .

CMIMET e banesave janë 590 euro m2 në 4 katet e para dhe 570 euro m2 nga kati 5 e deri në të 8-tin (Kjo vlerë është për ata blerës që bëjnë kontratë për 10 vite) .... Ndërsa për blerësin me KESH pare do te kete zbritje deri në 20 % më lirë .
Informata rreth publikuesit
DIJARI SH.P.K
Vushtrri
0444176176
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »