SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Objekti me Qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
Madhësia :
860 m²
ID e produktit :
113606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Objekti me qera ne rrugen Enver Maloku nr:32 (afer furres qeimi 2) ka siperfaqe 860m2.
1.Bodrumi me siperfaqe 200m2
2.Perdhesa me siperfaqe 330m2
3.Kati i par me siperfaqe 330m2.

Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Informata rreth publikuesit
geofix
Prishtinë
045 663 660
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »