SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banes ne lagjen Velania te Semaforat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
113622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne lagjen Velania ndertes e re , kati i pare siguri shum e larte , ashensori me kartel, uje dhe rryme ka 24h , banesa posedon dhe garazh.
1 dhome gjumi, kuzhin, sallon, banjo dhe eshte super e mobiluar.

Kontakt:
045// 19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »