SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GARSONIERE ME QIRA NE DRAGODAN TE KOMUNA E RE
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
113625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje garsonieren me qira ne Dragodan-Arberi me sakte te Komuna e Re,ndodhet ne katin e 3-te,eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

dhome
kuzhine
koridor
banjo

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 602 111 viber
049 452 252
e-mail:
search-agency@live.com
o.flo
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »