SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE ARBERI TE HOTEL ADRIA^
Çmimi :
€80,960.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
113636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Lagjen Arberia ish-Dragodan, banesa eshte e ndertuar me nje cilesi dhe kualitet te larte.
Banesa ka 92m^2, ne katin e 3-te dhe ka kete renditje:
1-sallon me kuzhine,
2-dhoma gjumi,
1-banjo,
1-WC,
2- ballkona.
Personi i cili e blen mund ta leshoje banesen me qira per nderkombetare.

Cmimi eshte 880 euro per m2, mund te diskutohet!

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:
045 519 555-viber
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
o.bes.49.44.
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »