SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TROLLI NE MATIQAN AFER Prishtina High School
Çmimi :
€12,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:36
Madhësia :
15000 m²
ID e produktit :
113647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET TROLLI NE MATIQAN PREJ 15 ARI ME DOKUMENTACION TE RREGULLT DHE ME GJITH INFRASTRUKTUREB SHUM I PERSHTATSHEM PER BANIM
PARCELA ESHT PRON E SHIPTARIT DHE KA GJITHSEJ 15 ARI ME MUNDSI NDARJE EDHE NE PJES NGA 5 ARI..
QMIMI :12MI EURO ARI I DISKUTUSHEM
NA KONTAKTONI PER ME SHUM HOLLSI..
TEL:044889854/049889854
viber+37744889854
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »