SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET, Duplex Pent House 142m2 në shitje në Dragodan – Arbëri.
Çmimi :
€195,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:32
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
142 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
113655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Duplex Pent House 142m2 në shitje në Dragodan – Arbëri.
Banesa gjendet në kompleksin Tregtia C3 është tërësisht e mobiluar me mobilje të reja të një kualiteti të lartë dhe shije të veçantë, ka gjithsej 123m2 banim, 19m2 terasë dhe është në katin e VIII-të.
BANESA ËSHTË E LËSHUAR ME QIRA 1300Euro/muaj.
Banesa ka këtë renditje:
Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Terasë 19m2
1. WC
1. Koridor

Kati i II-të:
2. Dhoma gjumi (me mundësi zgjerimi në 3 dhoma gjumi)
2. Banjo (njëra në dhomë gjumi)
1. Biblotekë dhe hapësirë pune

Banesa gjithashtu posedon edhe GARAZHË, LIFT, KAMIN ME DRU, UJË 24/7 si dhe drita emergjente.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »