SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MOTEL, POMPE BENZINE, AUTOLARJE, GARAZHE, LOKALE
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:38
ID e produktit :
113722
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MOTEL, POMPE BENZINE, AUTOLARJE, GARAZHE, LOKALE, SHITJE-QIRA
LOKACIONI: SHKABAJ.
TRUALLII: 50ARI
ÇMIMI: 2,000.000€
QIRAJA:5000€ KOMPLET
MOTELI KA 15 DHOMA (800M2), LOKALE (200M2)
VEREJTJE: PER QIRADHENIEN IPEN EDHE NDARAS (POMPA 3000, MOTELI 3000, AUTOLARJA 1000)

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »