SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOKE ME QIRA SHKABAJ 50 ARI 500€
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:16
ID e produktit :
113723
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TOKE ME QIRA SHKABAJ 50 ARI 500€
LOKACIONI: SHKABAJ.
SIPERFAQJA: 50ARI
QIRAJA:500€

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »