SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
POMPE BENZINE, 8 DHOMA MOTELI ME GARAZHA, LOKALE, SHITJE-QIRA
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 22:20
ID e produktit :
113724
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
POMPE BENZINE, 8 DHOMA MOTELI ME GARAZHA, LOKALE, SHITJE-QIRA
LOKACIONI: VRANIDOLL.
SIPERFAQJA: 24ARI
ÇMIMI: 900.000€
QIRAJA:5000€ KOMPLET
VEREJTJE: PER QIRADHENIEN IPEN EDHE NDARAS (POMPA 3000, MOTELI 2000)
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »