SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOKE NE SHITJE KOZARICE 41HA 800000€
Çmimi :
€800,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:06
ID e produktit :
113725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TOKE NE SHITJE KOZARICE 41HA 800000€
LOKACIONI: KOZARICE NDERMJET LUPQIT-BREZHNICES.
SIPERFAQJA: 41HA
ÇMIMI: 800000€.

VEREJTJE: ASFALLTI E NDAN TOKEN NE DY PJESE, 5HA JANE TE MBJELLURA ME MOLLE, 2HA JANE TE MBJELLURA ME VISHNJE, 3 BUNARE.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »