SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRUALL NE SHITJE MAZGIT-TE TYRBJA 13 ARI 13000€/ARI
Çmimi :
€13,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:50
ID e produktit :
113729
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TRUALL NE SHITJE MAZGIT-TE TYRBJA 13 ARI 13000€/ARI
LOKACIONI: MAZGIT-RRETHI TE TYRBJA, MAGJISTRALJA PRISHTINE-MITROVICE
TRUALLII: 13 ARI
ÇMIMI: 13000€/ARI.

VEREJTJE: RRETHI TE MAGJISTRALJA PRISHTINE-MITROVICE, I PERSHTATSHEM PER AFARIZEM.
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »