SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRUALL KONCESION SLIVOVE 30 ARI DALJE NE MAGJISTRALE 130M
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:24
ID e produktit :
113735
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TRUALL KONCESION SLIVOVE 30 ARI DALJE NE MAGJISTRALE 130M
LOKACIONI: MAGJISTRALJA PRISHTINE-GJILAN, 130M DALJE NE RRUGE KRYESORE.
SIPERFAQJA: 30 ARI
ÇMIMI: €/ARI

VEREJTJE: PER NDERTIM SIPAS MAREVESHJES

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »