SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI NE SHITJE AKTASH1200M2 7ARI 900000€
Çmimi :
€900,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
113738
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHTEPI NE SHITJE AKTASH1200M2 7ARI 900000€

LOKACIONI: AKTASH NEN KOLEGJIN ILIRIA, AFER RRUGES SE DUBROVNIKUT
SHTEPIA: 1200M2
SIPERFAQJA:7 ARI
ÇMIMI: 900000€

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »