SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 72m2 me qira mbrapa Hotes "SIRIUS".
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
113748
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 72m2 me qira mbrapa Hotes "SIRIUS", rr. "Tring Smajli".
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi eshte 320euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »