SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kërkojmë shtëpi me qera në Lagjen Aktash
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:43
Ekstra :
Kopsht
ID e produktit :
113774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kërkojmë shtëpi me qera në Lagjen Aktash shtëpia duhet të ketë oborr dhe të jet e përshtatshme për qerdhe

çmimi i qeras mujore deri në 1500Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeninë:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »