SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Super banes te Menza
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
113776
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira per nderkombtar.e renovuar komplet.ka dy dhoma gjumi,uj 24 ore me rezervoar.klime,e izolume komplet mbrenda.
Kati i dyt.dhomat e fjetjes ne lindje dhe perendim.dhoma e dites ne jug

Kontakt:
045 / 19 00 19 & 044 /12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Menza Studentëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »