SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA N'BREG DIELLI-BANESAT E BARDHA^
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
113780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen, e cila gjindet ne lagjen Bregu i Diellit te banesat e Bardha pak mbi stacion te autobusit 4-shit. Banesa gjindet ne katin e 1-rë,eshte e renovuar dhe ka kete renditje:

-salloni
-kuzhina (e vecante)
-dhoma e gjumit
-koridor
-banjo
-terase

Banesa per momentin nuk ka flete poseduese, eshte ne proces te legalizimit, pronari ka apliku per legalizim.

Cmimi eshte 40 mije euro!

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555 - viber
049 60 80 70
e-mail:
search-agency@live.com
O.az
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »