SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA N'LAGJE SPITALI-NDERTIM I ROYALIT^
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
113788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa, e cila gjindet ne lagjen e Spitalit te "Viva Freshi", eshte ndertim i royalit, gjindet ne katin e 6, ashensori eshte funksional.
Banesa eshte me dokumentacion te rregullt dhe bleresi mund ta qes ne emrin e tij.
,Banesa eshte ne Bllokun e 2, dhe ka kete renditje;
-sallon
-kuzhine
-dhoma te gjumit
-banjo
-korridori

Banesa ka ngrohje qendrore me TERMOKOS.

Banesa pa mobilje e ka çmimin 43 mije euro, ndersa me mobilje 47 mije euro!

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 10:00 – 20:00
mob:
045 519 555 (viber)
049 60 80 70
e-mail:
search-agency@live.com
O.fat.
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »