SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI HOME VIP Shet apo Nderron Shtepin ne lagjen Istiut me Banesa Shesim Shtepin e cilla nodhet ne lagjen Isitut
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
113799
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN AFARISTE NE PEJ
Përshkrimi:
AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI HOME VIP Shet apo Nderron Shtepin ne lagjen Istiut me Banesa Shesim Shtepin e cilla nodhet ne lagjen Isitut Shtepija ka ket renditje Tok pllac 2ari Podrum 40m2 Dyqan {LOKALafarist.i pari kat dyti kat Dhom {sallon} Kuzhin me nje dhom pritjes ndejes kapur Koridor madh Banjo Ballkon Kati i tret Dhom fjetjes Dhom fjetjes Dhom per femi {fjetjes} Koridor Banjo Dy ballkona Shtepija esht komplet ndertim i ri dhe ka nje plan shum te bukur dhe shum Unik dyshymet i ka me parket nga bungu . dhe nga mermeri . posedon dritare shum KULITATIVE GJERMANE posedon te gjitha dyret dru te kulitatetit me te larte . posedon shakallat e punuara ne menyr te persosur ka nje pamje shum te bukur ka afer Ambullanten qerdhen per femi per ball shtepije ka shum afer shkollen fillore ka shum afer dyqanet tjera te qytetit gjindet ne nje lagje rrug shum te qet dhe shum te pershtatsme per jetes ku ka rruget e asfalltuera . andaj ju qe deshironi nje shtepi te kompletuar per jetes mos hezitoni na kontaktoni sa me par . Qmimi sipas marveshjes. Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »