SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne Bregun e Diellit - Kompleksi Eliksir
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
11 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
113808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne kompleksin Eliksir- rr. Ndue Perlleshi

Leshohet per familjare ose femer/mashkull te punesuar.
Cmimi i qiras eshte me fature te berllogut dhe ujit te perfshier.

Eshte komplet e mobiluar me mobilje te reja.
Informata rreth publikuesit
vlora
Prizren
049110411
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »