SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira Te Komuna(Tophane)
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
113862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera me keto orendi
Koridor,Paradhome,Sallon,Kuzhin me trapezari ndaras,Wc(banjo) dhe dhome te fjetjes.
Banesa eshte ndertim i ri dhe ka tgjitha mobilet e reja,ka 60m2,kati i 6, dhe me lokacion shum te mire.Banesa gjindet Te Komuna e vjeter afer Restaurant LiburniaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fidan
049 700 267
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »